Keptas brandintos jautienos antrekotas ir kumpis

20767882_1408734425840361_5357256506044207458_n (1)
Gaminimo laikas GAMINIMO LAIKAS: 16 min.

Atsiradus BIG GREEN EGG  kepsninei mūsų namuose vis rečiau gaminu virtuvėje. Nes  nėra maloniau kaip pietauti, pusryčiauti kieme, kur kvepia skanus ruošiamo maisto dūmelis.

Ir šį kartą tai buvo labai greiti pietūs, bet tikrai neprasti.

Jautieną renkuosi tik iš Editos  siūlomos, ekologiškos, brandintos. Todėl ji visada minkšta, sultinga, jokio papildomo paruošimo net nereikia.

Norint skaniai iškepti antrekotą, ar nedidelį gabalėlį jautienos tikrai nereikia išradinėti diračio, kurti receptų ar paruošimo būdų. Tam užtenka tiesiog geros kepsninės.

Taip paruoštą jautieną galite valgyti su salotomis kaip karštą patiekalą, o galita naudoti salotoms su jautiena, picoms, brusketoms, ką tik sugalvosite :)

Naujasis šeimos draugas BIG GREEN EGG ir pirmasis kepinys : Kepta – rūkyta Šoninė

šoninė, grilis, bigg green eggs, Ilona Juciūtė, skanus gyvenimas,
Gaminimo laikas GAMINIMO LAIKAS: 3 val.

Nežinau nuo ko pradėti cypauti, ar, kad pagaminau nuostabius sekmadienio pietūs, ar, kad turiu naują svajonių draugą?:)

Pamenat mano nuolat kartojamą frazę? Priminsiu :)

„Eikite į priekį nors ir mažais žingsneliais savo svajonės link.. jos tikrai išsipildo :)

Man užaugusiai daugiabutyje be nuosavo kiemo visada atrodė kažkas tai tokio, kaip kaimynai kepdavo šašlyką kieme, pietaudavo, žiūrėdavau godžiai :)

Visada svajonau turėti savo kiemą, turiu.. O kieme man būtinai turi kvepėti kepamo maisto dūmelis :)

Taigi jei trumpiau, per 12 metų kieme turėjome tris grilius, mažą anglių kepsninę, tada ji pasirodė per maža, tuomet išširinkom dvigubai didesnę, naudojomės, bet nebuvome patenkinti, nes įkurti reikėdavo laiko, o kaitra iššilaikydavo trumpai…tuomet sekė didelis dujinis grilius, mano vyrui jei patinka, o man jei atvirai…viryklė lauke…nežinau…ne ir viskas. Labai norėjau jau keli metai BIG GREEN EGG .

O šiemet apsilankiau  Big Green Egg’s Flavour Fair Lietuva ir viskassss, visas svajones atidėjau į šalį ir man reikėjo tik jooo  <3

Aš jį turiu ! Todėl tikiuosi Jums bus naudingi ir įdomus mano receptai, nes aš degu noriu gaminti tik jame, nes tai kepsninė, grilis, orkaitė, rūkykla viename !

Grilis pas mus vyro žaisliukas, bet aš nesusitvardžiau, nors niekada nesu nei kūrusi, nei kepusi viena grilyje, šiandieną siautėjau, toks malonumas <3

Na, o dabar apie rezultatą :)

Sveikuoliškos bandelės be miltų

sveikuoliškos bandelės

Bandelės be miltų sakot nebūna ? ! Būna ir labai labai skanios
Turite laisvas 5 min.? Tiek Jums ir užteks laiko jas paruošti :)

Į bandeles galite įmaišyti mėgiamų sėklų, dž. vaisių, brokolį, dž.pomidorų, alyvuogių, įvairiausių priedų kokius tik mėgstate :)

 

Saldi šlapia dešra

16938694_1247834521930353_7874858729478285230_n

Taip mes įpratę šį desertą vadinti tinginiu :), bet sename kalendoriaus lapelyje radau receptą su tokiu pavadinimu :)

Aš įpratusi gaminti tinginį su šokoladu ,riešutais, tai buna tos kietas ir traškus, čia atvirkščiai, man skonis primena biskvitines bulvytes. Minkštas ir tirpsta burnoje <3

Labai rekomenduoju išbandyti.